Transport vositalari egalarining fuqarolik javobgarligini majburiy sug‘urta qilish
Transport vositalari egalarining fuqarolik javobgarligini majburiy sug‘urta qilish (E-POLICY) haydovchilar va transport vositalari egalarini yo‘l-transport hodisasi natijasida uchinchi shaxslarning hayoti, sog‘lig‘i yoki mulkiga yetkazilishi bilan bog‘liq moliyaviy xavflardan himoya qilishga qaratilgan. Ushbu sug'urta turi barcha transport vositalari egalari uchun majburiy bo'lib, sug'urta hodisasi yuz berganda sug'urta qoplamasini ta'minlaydi.
E-POLIS – TVEFJMSQ polisining elektron shakli bo‘lib, sug‘urta kompaniyasi ofisiga tashrif buyurmasdan turib, sug‘urta uchun onlayn ariza berish imkonini beradi.
U nimani o'z ichiga oladi:
Baxtsiz hodisa qurbonlarining hayoti yoki sog'lig'iga yetkazilgan zararni qoplash
Uchinchi shaxslarning mulkiga yetkazilgan zarar yoki yo'qolganlik uchun kompensatsiya
Yo'l-transport hodisalari bilan bog'liq xarajatlarni sug'urtalovchi tomonidan qoplash
Sug'urta hodisasi yuz berganda nima qilish kerak:
Yo‘l-transport hodisasi haqida sug‘urta kompaniyasiga +998 71-200-04-14 telefon raqami orqali xabar bering.
Baxtsiz hodisa bilan bog'liq barcha kerakli hujjatlarni taqdim eting.
Sug'urta da'vongizni olish uchun ko'rsatmalarga amal qiling.
online_services
O‘zingizga qulay bo‘lgan tarzda polisni rasmiylashtirishingiz mumkin
online
Onlayn
Onlayn sug‘urta polisini rasmiylashtirish uchun sizga mos keladigan sug‘urta dasturini tanlang, uning shartlarini ko‘rib chiqing va shaxsiy ma'lumotlarni to‘ldiring. Sug‘urtani o‘zingiz uchun qulay bo‘lgan har qanday usulda onlayn tarzda to‘lang. Elektron polisning havolasi ko‘rsatilgan telefon raqamiga SMS-xabar shaklida yuboriladi.
Telefon orqali
+998 (71) 200 04 14 yoki +9989 (71) 237 33 26 raqamlariga qo‘ng‘iroq qiling va bizning mutaxassislarimiz sizga sug‘urta shartnomasini rasmiylashtirish bilan bog‘liq barcha masalalar bo‘yicha maslahat berishadi.
Ofisda
Shahringizdagi "KAFIL-SUG‘URTA" ofisiga murojaat qiling va bizning menejerlarimiz sizga barcha masalalar bo‘yicha maslahat berishadi, shuningdek sug‘urta shartnomasini tuzishda yordam berishadi.

Обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств
Обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств (Е-ПОЛИС) направлено на защиту водителей и владельцев транспортных средств от финансовых рисков, связанных с причинением ущерба жизни, здоровью или имуществу третьих лиц в результате дорожно-транспортного происшествия. Этот вид страхования обязателен для всех владельцев автотранспорта и предоставляет покрытие в случае наступления страхового события.
Е-ПОЛИС — это электронная форма полиса ОСАГО, которая позволяет оформить страхование онлайн, без необходимости посещать офис страховой компании.
• Возмещение ущерба жизни или здоровью пострадавших в ДТП
• Компенсация за повреждение или утрату имущества третьих лиц
• Покрытие расходов, связанных с дорожно-транспортными происшествиями, вызванными владельцем полиса
1. Сообщите о дорожно-транспортном происшествии в страховую компанию по номеру +998 71-200-04-14.
2. Предоставьте всю необходимую документацию, связанную с ДТП.
3. Следуйте инструкциям для получения страхового возмещения.
online_services
Вы можете оформить страховой полис удобным для вас способом
online
Онлайн
Чтобы заказать полис в режиме онлайн, просто выберите подходящую для вас программу страхования, ознакомьтесь с ее условиями и заполните личные данные. Оплатите страховку онлайн любым удобным для вас способом. Ссылка электронного полиса будет выслан на указанный телефонный номер в виде SMS-сообщении.
По телефону
Позвоните по телефону +998 (71) 200 04 14 или +9989 (71) 237 33 26, и наши специалисты проконсультируют вас по всем вопросам, связанным с оформлением договора страхования.
В офисе
Обратитесь в любой офис "KAFIL-SUG‘URTA" в своем городе, и наши менеджеры проконсультируют вас по всем вопросам, а также помогут оформить договор на страхование.