Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 03.12.2025
Noyabr–dekabr oylarida universitetlarga tashriflar asosida saralangan agentlar jamoasi uchun kompaniyaning “Malaka oshirish” markazida navbatdagi o‘quv mashg‘uloti tashkil etildi.
Mashg‘ulot Boshqaruv raisi o‘rinbosari — “Xodimlar bilan ishlash” departamenti direktori — Djanturaev Umidjon Muxammadyusupovich boshchiligida amalga oshirilib, unda kompaniyaning xizmat madaniyati, xulq-atvor me’yorlari, sug‘urta madaniyati va agentlik faoliyatidagi asosiy vazifalar tushuntirildi.
Mashg‘ulot ishtirokchilar uchun agentlik faoliyatiga tayyorgarlikning muhim bosqichi bo‘lib, ularning amaliy ko‘nikmalarini shakllantirish, bozor talablarini anglash va sug‘urta sohasida to‘g‘ri yo‘nalish tanlashiga qo‘shimcha turtki berdi.
“KAFIL-SUG‘URTA” AJ yoshlar uchun amaliy tajriba va zamonaviy bilimlarni oshirishga qaratilgan loyihalarni izchil davom ettiradi.

В АО «KAFIL-SUG‘URTA» проведено практическое обучающее занятие для агентов!
В ноябре–декабре для группы отобранных в ходе университетских визитов агентов в Учебном центре компании было организовано очередное практическое занятие.
Занятие прошло под руководством заместителя Председателя Правления — директора департамента по работе с персоналом — Джантураева Умиджона Мухаммадюсуповича, который разъяснил участникам корпоративную сервисную культуру, нормы поведения, страховую этику и основные задачи агентской деятельности.
Проведённое занятие стало важным этапом подготовки будущих агентов, способствовало формированию их практических навыков, пониманию рыночных требований и выбору правильного направления в страховой сфере.
АО «KAFIL-SUG‘URTA» продолжает реализовывать проекты, направленные на развитие практических навыков и современных знаний у молодёжи.