“KAFIL-SUG’URTA” акциядорлик жамияти акциядорларининг ДИҚҚАТИГА!
“KAFIL-SUG’URTA” акциядорлик жамияти Кузатув кенгаши акциядорларнинг навбатдан ташқари умумий йиғилиши 2024 йил 22 май куни, соат 11:00 дан бошлаб, Тошкент шаҳри, Мустақиллик шох кўчаси, 59-уйда жойлашган Жамият бош офисида ўтказилишини маълум қилади.
Йиғилиш кун тартиби:
1. “KAFIL-SUG’URTA” акциядорлик жамиятининг саноқ комиссияси таркибини тасдиқлаш.
2. “KAFIL-SUG’URTA” акциядорлик жамияти акциядорларининг навбатдан ташқари умумий йиғилиши регламентини тасдиқлаш.
3. “KAFIL-SUG’URTA” акциядорлик жамиятига тегишли нотурар кўчмас мулк сотилишини маъқуллаш.
“KAFIL-SUG’URTA” АЖ Кузатув кенгашининг 2024 йил 29 апрель кунги мажлиси қарорига асосан, акциядорларнинг навбатдан ташқари умумий йиғилишида иштирок этиш ҳуқуқига эга бўлган акциядорлар реестри 2024 йил
16 май куни ҳолатига ҳамда умумий йиғилиш ўтказилиши ҳақида акциядорларга хабар қилиш учун акциядорлар реестри 2024 йил 29 апрель куни ҳолатига тузилади.
Акциядорларни рўйхатга олиш 2024 йил 22 май куни соат
10:00 дан 10:50 гача давом этади.
Акциядорлар умумий йиғилишда шахсини тасдиқловчи ҳужжат ва ёзма шаклда тузилган ишончнома асосида қатнашади, юридик шахс номидан берилган ишончнома қонун ҳужжатларда белгиланган тартибда, жисмоний шахс номидан берилган ишончнома нотариал тасдиқланган бўлиши керак.
Акциядорларнинг умумий йиғилиши видеоконференц-алоқа тарзида ўтказилса, бу ҳақда қўшимча маълумот берилади.
Йиғилиш ўтказиш бўйича қўшимча ахборот, унда кўриладиган масалаларнинг ҳужжатлари билан юқоридаги манзилга ва қуйидаги телефон рақамларига мурожаат қилиш орқали танишиш мумкин.

ВНИМАНИЕ акционеров акционерного общества «KAFIL-SUG’URTA»!
Наблюдательный совет АО «KAFIL-SUG’URTA» сообщает, что внеочередное общее собрание акционеров состоится 22 мая 2024 года, начало в 11:00, в головном офисе Общества, расположенном по адресу: город Ташкент, проспект Мустакиллик, 59.
2. Утверждение положения о внеочередном общем собрании акционеров акционерного общества «KAFIL-SUG’URTA».
3. Об одобрении продажи нежилой недвижимости, принадлежащей акционерному обществу «KAFIL-SUG’URTA».
Согласно решению Наблюдательного совета АО «KAFIL-SUG’URTA» от 29 апреля 2024 года реестр акционеров, имеющих право на участие во внеочередном общем собрании акционеров по состоянию на 16 мая 2024 года, и реестр акционеров проинформировать акционеров о проведении общего собрания в 2024 году. Оно будет составлено по состоянию на 29 апреля.
Регистрация акционеров продолжится 22 мая 2024 года с 10:00 до 10:50.
Акционеры участвуют в общем собрании на основании документа, удостоверяющего личность, и письменной доверенности, доверенность, выданная от имени юридического лица, должна быть нотариально удостоверена в установленном законодательством порядке, а доверенность, выданная на от имени физического лица, должно быть нотариально заверено.
Дополнительную информацию о проведении собрания, документы по вопросам, подлежащим рассмотрению на нем, можно получить, обратившись по вышеуказанному адресу и следующим телефонам.