"KAFIL SUG'URTA GRANTI" tanlovi natijalariga oz qoldi!
Xabaringiz bor, "KAFIL SUG'URTA" kompaniyasi tomonidan Toshkent Davlat Iqtisodiyot Universitetining barcha talabalari hamda magistrantlari uchun "KAFIL SUG‘URTA GRANTI" tanlovi eʼlon qilingan edi.
✅Tanlovda qatnashish uchun umumiy 280 nafar talaba ro'yxatdan o'tgan bo`lib, Ikki bosqichdan iborat bo'lgan tanlovda eng iqtidorli 20 nafar talaba saralab olindi.
📆So'nggi bosqich joriy yilning 25-aprelida bo‘lib o‘tdi. Bu bosqichda ishtirokchilar erishgan yutuqlari va o‘zlarining ustunlik tomonlarini namoyon qilishdi.
🔴Ular orasidan esa, eng kuchli 10 talik tanlab olinadi va ularga bir yillik to'lov kontrakt, bir yillik a'lo baxolik stipendiya, pul mukofotilari, turli qimmatbaxo sovg‘alar hamda kompaniyada stajirovka o'tash uchun sertifikatlar topshiriladi.

Итоги конкурса «ГРАНТ KAFIL SUG`URTA» уже близко!
Как известно, компания «KAFIL SUG`URTA» объявляет конкурс «ГРАНТ KAFIL SUG`URTA» для всех студентов и магистров Ташкентского государственного экономического университета.
Всего для участия в конкурсе было зарегистрировано 280 студентов, а по итогам двухэтапного конкурса были выбраны 20 самых талантливых студентов.
📆Последний этап прошел 25 апреля этого года. На этом этапе участники продемонстрировали свои достижения и сильные стороны.
🔴Из них будут выбраны 10 сильнейших, которым будет вручен годовой контракт, годовая стипендия, подарки и сертификаты.