Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 20.05.2026
Joriy yilning 19-may kuni Toshkent davlat iqtisodiyot universitetida (TDIU) “KAFIL-SUG‘URTA” AJ vakillari ishtirokida o‘quv mashg‘uloti tashkil etildi.
Unda Boshqaruv raisi o‘rinbosari – “Xodimlar bilan ishlash” departamenti direktori U.Djanturaev hamda “Malaka oshirish markazi” menejeri kichik assistenti Sh.Mamadaliyev tomonidan sug‘urta sohasi, kasbiy rivojlanish imkoniyatlari va amaliy faoliyat yuzasidan ma’lumotlar berildi.
Shuningdek, tadbir davomida e’lon qilingan “KAFIL Grant” tanlovining mazmun-mohiyati, ishtirok etish tartibi hamda yoshlar uchun yaratilayotgan imkoniyatlar haqida batafsil tushuntirish ishlari olib borildi.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 20.05.2026
19 мая текущего года в Ташкентском государственном экономическом университете (ТГЭУ) было организовано учебное занятие с участием представителей АО «KAFIL-SUG‘URTA».
В мероприятии приняли участие заместитель председателя правления – директор департамента «Работа с персоналом» У.Джантураев, а также младший ассистент менеджера «Центра повышения квалификации» Ш.Мамадалиев.
В ходе встречи студентам была представлена информация о страховой сфере, возможностях профессионального развития и практической деятельности. Также были даны подробные разъяснения по конкурсу «KAFIL Grant», условиям участия и возможностям, создаваемым для молодежи.