Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 06.11.2025
BMTning Taraqqiyot Dasturi loyihasi doirasida – “O‘zbekistonda sug‘urta va risklarni moliyalashtirish mexanizmlarini rivojlantirish” doirasida – “Sug‘urtada karyera” talabalar lagerida KAFIL-SUG‘URTA vakillari ishtirok etishdi!
Tadbir davomida:
▶️ Talabalarga sug‘urta sohasi va uning amaliy imkoniyatlari haqida to‘liq ma’lumot berildi.
▶️ "KAFIL-SUG‘URTA"ning bozordagi yetakchi o‘rni, innovatsion yondashuvlari va yoshlar uchun yaratilayotgan karyera yo‘llari batafsil tushuntirildi.
▶️ Talabalar real biznes misollar orqali sug‘urta sohasida muvaffaqiyatga erishishning strategiyalari va amaliy qoidalarini o‘rgandilar.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 06.11.2025
В рамках проекта Программы развития ООН «Развитие механизмов страхования и финансирования рисков в Узбекистане» представители KAFIL-SUG‘URTA приняли участие в студенческом лагере «Карьера в страховании»!
В ходе мероприятия:
▶️ Студентам была предоставлена полная информация о страховой отрасли и её практических возможностях.
▶️ Были подробно объяснены ведущие позиции KAFIL-SUG‘URTA на рынке, инновационные подходы и карьерные пути, создаваемые для молодежи.
▶️ Студенты изучили стратегии и практические правила достижения успеха в страховой сфере на реальных бизнес-примерах.