Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 12.10.2025
Sug‘urta xizmatlarini ommalashtirish va aholining sug‘urta madaniyatini yuksaltirish maqsadida “KAFIL-SUG‘URTA” AJ vakillari Toshkent viloyati, Keles tumani Davlat soliq inspeksiyasida bo‘lishdi.
Uchrashuv “KAFIL-SUG‘URTA” AJ Boshqaruv raisi o‘rinbosari, “Xodimlar bilan ishlash” departamenti direktori Umidjon Djanturayev boshchiligida o‘tkazildi.
➡️ Tashrif davomida soliq inspeksiyasi xodimlariga kompaniya faoliyati, mavjud sug‘urta turlari va ularning afzalliklari haqida ma’lumot berildi.
➡️ Shuningdek, davlat tashkilotlarida sug‘urta madaniyatini yanada keng yoyish hamda sug‘urta mahsulotlarini amaliy jihatdan tatbiq etish masalalari muhokama qilindi.
“KAFIL-SUG‘URTA” kompaniyasi aholining har bir qatlamiga moliyaviy barqarorlikni ta’minlashga xizmat qiluvchi yechimlarni taklif etishda davom etadi.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 12.10.2025
В целях популяризации страховых услуг и повышения уровня страховой культуры населения представители АО «KAFIL-SUG‘URTA» посетили Государственную налоговую инспекцию Келесского района Ташкентской области.
Встреча прошла под руководством заместителя председателя правления — директора департамента по работе с персоналом Умиджона Джантураева.
➡️ В ходе визита сотрудникам налоговой инспекции была представлена информация о деятельности компании, существующих видах страхования и их преимуществах.
➡️ Также были обсуждены вопросы дальнейшего распространения страховой культуры в государственных организациях и практического внедрения страховых продуктов.
Компания «KAFIL-SUG‘URTA» продолжает предлагать решения, направленные на обеспечение финансовой устойчивости для всех слоёв населения.