Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 12.09.2025
2025-yil 12-sentabr kuni “KAFIL-SUG‘URTA” AJ Boshqaruv raisi o‘rinbosari / "Xodimlar bilan ishlash" departamenti direktori Djanturayev Umidjon Muhammadyusupovich hamda Navoiy viloyati filiali direktori Turaev Zafarjon Ergashevich Navoiy davlat universitetiga tashrif buyurishdi.
⚡️ Uchrashuv doirasida talabalariga sug‘urta va moliya sohasidagi zamonaviy tushunchalar, bozor imkoniyatlari hamda kelgusidagi rivojlanish yo‘nalishlari haqida ma’lumot berildi.
- Yosh avlodda moliyaviy savodxonlikni oshirish
- Sug‘urta sohasiga qiziqish uyg‘otish
- Yangi avlod agentlarini shakllantirish
ushbu tashrifning asosiy maqsadi bo‘lib xizmat qildi.
😊 “KAFIL-SUG‘URTA” AJ uchun yoshlar bilan ochiq muloqot va ularda zamonaviy bilimlarni rivojlantirish — kelajak taraqqiyotining muhim ustuvor yo‘nalishidir.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 12.09.2025
12 сентября 2025 года заместитель Председателя Правления / директор Департамента по работе с персоналом Джантураев Умиджон Мухаммадюсупович и директор Навоийского областного филиала Тураев Зафаржон Эргашевич посетили Навоийский государственный университет.
⚡️ В рамках встречи студентам были представлены современные понятия в сфере страхования и финансов, рыночные возможности и перспективные направления развития.
- Повышение финансовой грамотности у молодежи
- Формирование интереса к сфере страхования
- Подготовка нового поколения агентов
— стали основными целями данного визита.
😊 Для “KAFIL-SUG‘URTA” АО открытый диалог с молодежью и развитие современных знаний у них — важнейшее стратегическое направление будущего прогресса.