Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 14.08.2025
Surxondaryo viloyati filialida biznes subyektlari uchun amaliy ahamiyatga ega bo‘lgan seminar tashkil etildi.
▶️ Tadbir Surxondaryo viloyati kichik biznesga ko‘maklashish markazi va Savdo-sanoat palatasi hamkorligida o‘tkazilib, hududdagi tadbirkorlik subyektlari keng ishtirok etdi.
⏺ Seminarda sug‘urtaning mohiyati, biznes jarayonlarida moliyaviy barqarorlik va xavfsizlikni ta’minlashdagi o‘rni haqida batafsil ma’lumot berildi. Shuningdek, tadbirkorlarning amaliy ehtiyojlari, mavjud muammolari va ularning yechimlari yuzasidan ochiq muloqot o‘tkazildi.
💡 Ushbu uchrashuv Kompaniyamiz Boshqaruv raisi o‘rinbosari F. Muminov hamda Surxondaryo viloyati filiali direktori X. Mamatxakimov rahbarligida tashkil etildi va tadbirkorlar o‘rtasida sug‘urta madaniyatini oshirish, hamkorlik aloqalarini mustahkamlashga xizmat qildi.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 14.08.2025
В филиале нашей компании в Сурхандарьинской области был проведён семинар, имеющий практическое значение для субъектов бизнеса.
▶️ Мероприятие прошло при сотрудничестве Центра поддержки малого бизнеса и Торгово-промышленной палаты, в нём приняли активное участие представители предпринимательских структур региона.
⏺ В ходе семинара были подробно раскрыты вопросы сущности страхования, его роли в обеспечении финансовой стабильности и безопасности бизнеса. Также состоялся открытый диалог по практическим потребностям предпринимателей, обсуждены существующие проблемы и пути их решения.
💡 Семинар был организован под руководством заместителя председателя правления нашей компании Ф. Муминова и директора Сурхандарьинского филиала Х. Мамадхакимова, способствуя повышению страховой культуры и укреплению деловых связей.