Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 13.08.2025
Kompaniyamizning Samarqand viloyati filiali direktori I. Komilov rahbarligida “Biznes va tadbirkorlik oliy maktabi” Samarqand viloyati hududiy filialida tadbirkorlar hamda o‘quv jarayoni qatnashchilari bilan ochiq muloqot o‘tkazildi.
💬 Uchrashuv davomida ishtirokchilarga turli sug‘urta turlari va ularning amaliyotdagi ahamiyati haqida batafsil ma’lumot berildi. Xususan:
✔️ Kredit qaytmaslik sug‘urtasi;
✔️ Jismoniy shaxslarni baxtsiz hodisadan sug‘urtalash;
✔️ Aholining mol-mulkini sug‘urtalash;
✔️ Ish beruvchining fuqarolik javobgarligini majburiy sug‘urtalash;
✔️ Transport vositalari egalari fuqarolik javobgarligini majburiy sug‘urta qilish;
✔️ KASKO hamda “Travel” sug‘urtasi.
😊 Kompaniyamizning asosiy maqsadi – aholi va tadbirkorlar o‘rtasida sug‘urta madaniyatini yuksaltirish, moliyaviy xavf-xatarlarga tayyorgarlikni kuchaytirish hamda ishonchli kafolatlar orqali barqarorlikni ta’minlashdir.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 13.08.2025
Под руководством директора Самаркандского областного филиала нашей компании И. Комилова в Самаркандском территориальном филиале “Высшей школы бизнеса и предпринимательства” состоялась открытая встреча с предпринимателями и участниками учебного процесса.
💬 В ходе встречи участникам была представлена подробная информация о различных видах страхования и их значении на практике. В частности:
✔️ Страхование от непогашения кредита;
✔️ Страхование физических лиц от несчастных случаев;
✔️ Страхование имущества населения;
✔️ Обязательное страхование гражданской ответственности работодателя;
✔️ Обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств;
✔️ КАСКО и туристическое страхование (“Travel”).
😊 Основная цель нашей компании – развитие страховой культуры среди населения и предпринимателей, повышение готовности к финансовым рискам и обеспечение стабильности посредством надежных гарантий.