Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 23.06.2025
Bugun "Oriental" universitetida "Iqtisodiyot va axborot texnologiyalari" fakulteti talabalari o‘z bitiruv malakaviy ishlarini himoya qilmoqda.
🌟 Ushbu jarayonda faxr bilan ma’lum qilamizki, "KAFIL-SUG’URTA" AJ moliyaviy tahlil departamenti direktori Usmanov Azizbek Albekovich universitet tomonidan himoya hay’atiga rais sifatida taklif etildi!
🌟 2025-yil – "KAFIL-SUG’URTA" kompaniyasida "Malaka yili" deb e’lon qilingan bo‘lib, aynan shu doirada xodimlarimizning kasbiy salohiyatini doimiy oshirishga katta e’tibor qaratilmoqda.
🌟 Oliy ta’lim muassasalari tomonidan kompaniyamiz mutaxassislariga bildirilgan ishonch – bu biz tanlagan yo‘lning to‘g‘riligini, xodimlarimiz esa o‘z sohasining yetuk vakillari ekanligini yana bir bor tasdiqlaydi.

Ijtimoiy Targ'ibot Press-Reliz 23.06.2025
Сегодня в университете “Oriental” проходит защита выпускных квалификационных работ студентов факультета “Экономика и информационные технологии”.
🌟 С гордостью сообщаем, что директор департамента финансового анализа АО “KAFIL-SUG‘URTA” Азизбек Альбекович Усманов был приглашён университетом в качестве председателя государственной аттестационной комиссии!
🌟 2025 год объявлен в “KAFIL-SUG‘URTA” Годом профессионального мастерства. В этом контексте компания уделяет особое внимание постоянному развитию компетенций своих сотрудников.
🌟 Доверие, выраженное нашему специалисту со стороны высших учебных заведений, — это очередное подтверждение правильности нашего пути и высокого профессионального уровня сотрудников компании.