17 mart kuni "KAFIL-SUG'URTA" MCHJ sug'urta kompaniyasi tomonidan Toshkent moliya instituti talabalari uchun O'zbekistondagi sug'urta bozorining holatiga bag'ishlangan ma'ruza o'tkazildi.
19.03.2021
Toshkent Moliya institutining "Sug'urta ishi" yo'nalishi SS-01 (rus ta'lim yo'nalishi) akademguruh talabalari uchun "Kafil- sug'urta" MCHJ Bosh direktor o'rinbosari A.Bakayev tomonidan "O'zbekiston sug'urta bozori" mavzusida master-klass o'tkazildi.
Ma'ruza natijalari:
- ishtirokchilar sug'urta asoslari to'g'risida ma'lumot oldilar;
- kompaniyasining faoliyati bilan tanishdilar;
- o'zlarini qiziqtirgan savollarga javob oldilar.
Eslatib o'tamiz, yaqinda "KAFIL-SUG'URTA" MCHJ sug'urta kompaniyasi va Toshkent moliya instituti bilan o`zaro hamkorlik kelishuvi imzolashdi.

Страховая компания ООО "KAFIL-SUG`URTA" 17 марта провела ознакомительную лекцию о состоянии страхового рынка Узбекистана для студентов Ташкентского финансового института.
Заместитель генерального директора ООО “KAFIL-SUG`URTA” А. Бакаев провел мастер-класс на тему «Страховой рынок Узбекистана» для студентов академической группы СС-01 Ташкентского финансового института.
Итоги лекции:
- участники, узнали об основах страхования;
- ознакомились с деятельностью компании;
- получили ответы на интересующие вопросы.
Напоминаем, недавно страховая компания ООО “KAFIL-SUG`URTA” и Ташкентский финансовый институт подписали соглашение о сотрудничестве.