⚡️ "KAFIL SUG'URTA" компаниясининг Бошқарув Раиси Артиков Фурқат Азамжонович бу йил 40 ёшга тўлди. Ушбу муҳим сана компаниямиз учун катта аҳамиятга эга, чунки Фурқат Азамжоновичнинг етакчилигида биз кўплаб муваффақиятларга эришдик.
🏆 Фурқат Азамжонович, суғурта соҳасидаги инновацияларни жорий этиш ва компаниямизнинг стратегик ривожланишини таъминлашдаги ҳиссангиз учун сизга чуқур миннатдорчилик билдирамиз.
Сизнинг раҳбарлигингизда "KAFIL SUG'URTA" ўз мижозларига юқори сифатли хизматларни тақдим этиб, бозорнинг етакчи компанияларидан бирига айланди. Хусусан:
✔️ Буюк Британиянинг "Global Banking & Finance Review’’ етакчи онлайн журнали маълумотига кўра, компаниямиз 2020 йил якунида "Ўзбекистонда умумий суғурта соҳасида энг тез ривожланаётган компания — 2021" номинациясида ғолиб бўлди;
✔️ Ўзбекистон маркетинг уюшмаси ҳамкорлари ҳамда истеъмолчиларнинг очиқ овоз бериш натижаларига кўра, компаниямиз "2022 йил бренди" ва “2023 йил бренди” номинациялари ғолиблигини кетма-кет қўлга киритди;
✔️ "Brand Finance" компанияси томонидан 2024 йил якунига кўра, компаниямиз Ўзбекистоннинг энг кучли брендлари орасида ТОП-10 таликка кирган ҳолда суғурта компаниялари орасида 1-ўринни эгаллади!
📊 Сизнинг 11 йиллик фаолиятингиз давомида шижоатли, тажрибали ва маҳоратли раҳбар сифатида компаниямизнинг ривожланишига қўшган ҳиссангиз катта. Стратегик қарашларингиз, илғор фикрларингиз ва жамоанинг профессионал ривожланишига қаратилган саъй-ҳаракатларингиз компаниямизнинг узоқ муддатли муваффақияти учун мустаҳкам пойдевор яратмоқда.
🎊Биз, "KAFIL SUG'URTA" компаниясининг барча ходимлари, cизни ушбу муҳим сана — таваллуд айёмингиз билан чин қалбимиздан табриклаймиз ва келажакдаги барча режа ва мақсадларингизда улкан муваффақиятлар тилаймиз. Сизнинг меҳнатларингиз ва фидойилигингиз компаниямиз ривожига бениҳоя ҳисса қўшмоқда.
🔥Фурсатдан фойдаланиб, Сизни ушбу муҳим кун билан яна бир бор чин қалбимиздан қутлаб, сизга мустаҳкам соғлик, оилавий бахт ва масъулиятли фаолиятингизда янги муваффақиятлар, компания фаолиятини модернизация қилиш ва мавқеини янада юксалтиришга қаратилган кенг кўламли ислоҳот ва янгиланишлар стратегиясини амалга оширишда катта зафарлар тилаймиз.

🎉 ПОЗДРАВЛЯЕМ С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ПРАВЛЕНИЯ КОМПАНИИ KAFIL SUG'URTA- АРТИКОВА ФУРКАТА АЗАМЖАНОВИЧА!
03.09.2024
⚡️ В этом году Председателю Правления компании "KAFIL SUG'URTA"- Артикову Фуркату Азамжановичу исполнилось 40 лет. Эта важная дата имеет большое значение для нашей компании, поскольку под его руководством мы достигли множества успехов.
🏆 Уважаемый Фуркат Азамжанович, выражаем глубокую благодарность за Ваш вклад в внедрение инноваций в страховой сфере и обеспечение стратегического развития нашей компании. Под Вашим чутким руководством "KAFIL SUG'URTA" стала одной из ведущих компаний на рынке, предоставляя своим клиентам высококачественные услуги.
✔️ По версии ведущего онлайн-журнала "Global Banking & Finance Review" из Великобритании, наша компания по итогам 2020 года признана "Самой быстроразвивающейся компанией в области общего страхования в Узбекистане — 2021";
✔️ По результатам открытого голосования потребителей Ассоциации маркетинга Узбекистана, наша компания дважды завоевала премию "Бренд года 2022" и "Бренд года 2023";
✔️ По итогам 2024 года, согласно данным компании "Brand Finance", наша компания вошла в ТОП-10 самых сильных брендов Узбекистана, заняв 1-е место среди страховых компаний!
📊 В течении 11 лет Вашей деятельности в качестве энергичного, опытного и талантливого руководителя, Ваш вклад в развитии нашей компании был огромен. Ваши стратегические взгляды, прогрессивные идеи и усилия, направленные на профессиональное развитие команды, создают прочный фундамент для долгосрочного успеха компании.
🎊 Мы, сотрудники компании KAFIL SUG'URTA, от всей души поздравляем Вас с этим важным днем — Вашим Днем Рождения, и желаем Вам больших успехов во всех Ваших будущих планах и целях. Ваш труд и самоотверженность вносят неоценимый вклад в развитие нашей компании.
🔥Поздравляем Вас с этим знаменательным днем еще раз, искренне желаем крепкого здоровья, семейного счастья и новых успехов в Вашей ответственной деятельности, реализации стратегии реформ и обновлений, направленных на модернизацию деятельности компании и дальнейшее укрепление ее позиций.